Gamybos Skaitmenizavimas / Automatizavimas

Gamybos įrenginių efektyvumas

Pramonės segmentai, kurie yra labai išvystyti technologijų požiūriu, pavyzdžiui, mechanikos inžinerija, automobilių pramonė ir elektros pramonė, patiria didelį spaudimą transformuotis: jie susiduria su globalizacija ir su ja susijusia konkurencija, didėjančiu kainų spaudimu, ir patoviu judėjimu link individualizacijos. Norint įveikti istorinę perversmą šiame sektoriuje, reikia didesnio efektyvumo ir iš žmogaus, ir iš mašinos. Plėtros, gamybos ir logistikos procesai turi būti toliau optimizuojami, o produktai ir verslo modeliai turi būti iš naujo apibrėžti visuotinio skaitmeninimo kontekste.

cycle, phase, change-2019530.jpg
Gamybos valdymas skaitmenizavimas automatizavimas

Žingsnis po žingsnio link išmanesnės gamybos

Daugelis stambių gamybos įmonių jau dirba su skaitmeninėmis gamybos valdymo, planavimo technologijomis arba pradeda bandomuosius projektus, kurie žingsnis po žingsnio įgyvendinami. Tai gali turėti įtakos tiekimo grandinės, gamybos ar logistikos procesams, sutaupyti lėšų sumažinti prastovas.

Tam yra itin svarbu apjungi tiek mechaninę (įrengimus, transporto priemones), tiek skaitmeninę (gamybos planavimą, darbų paskirstymą ir t.t.), tiek žmogiškųjų resursų grandis. Ilgalaikis tikslas – tvari gamybos plėtra, lankstesnė gamybaa iki pat gaminių pagal užsakymą, net ir serijinėje gamyboje, realaus darbo laiko apskaita, bei trikdžių analizavimas, gamybos planavimas realiuoju laiku.

Tačiau gamybos įmonių transformacijos projektuose svarbūs individualūs sprendimai darbų apskaitai, valdymo skaitmenizavimui. Tik tada, kai proceso grandinė yra nuosekliai optimizuota, gamykla gali visiškai išnaudoti savo gamybos potencialą.

Greitas keitimasis duomenimis ir jų apdorojimas

Didžiausia dinamika gamybos pramonėje atsiranda, kai automatika, ryšių technologijos, programinės įrangos kūrimas, virtualizacija, duomenų analizė ir elektronika veikia išvien. Tam pagrindą kloja IT, kuri turi veikti patikimai ir lanksčiai prisitaikyti prie kintančių procesų reikalavimų. Tai taip pat apima greitą duomenų gavimą, galimybę keistis duomenimis realiuoju laiku su minimaliu delsimu. Taip pat naudingas yra įrengimų sujungimas, duomenų valdymas virtualioje aplinkoje ir didelių duomenų kiekių analizė realiuoju laiku, kad būtų galima nuspėti gamybos pakitimus.

„Zeta-Analytics“ siūlo integruotus sprendimus ir unikalią duomenų valdymo ekosistemą, sudarytą iš nepriklausomų, tarpusavyje susietų “Zeta-Scout” takto skaitiklių. “Zeta-Analytics tai unikali, individualizuojama gamybos valdymo sistema, kuri gali būti pritaikoma visoms gamybos sritims..

Zeta-Analytics : skaitmeninė transformacija į išmaniąją gamyklą

Zeta-Lab valdymo sistema palaiko procesus visoje darbų grandinėje, taikydama integruotą požiūrį nuo inžinerijos iki gamybos ir logistikos. Zeta-Lab, tai patyręs gamybos automatizacijos ir skaitmenizacijos partneris, atliekantis visus su technologijomis, procesų valdymu susiijusius sprendimus, nuo unikalių daviklių projektavimo ir gamybos iki programavimo darbų. Zeta-Analytics, tai pastoviai palaikoma ir tobulinama sistema, kuri gali būti integruojama kartu su kitomis darbų valdymo, apskaitos sistemomis.

Zeta-Analytics sistemos privalumai:

  • Sistema ledžia gauti ir apdoroti, atvaizduoti įrenginio ir darbuotojo realų darbo laiką, užimtumą, prastovas ir jų priežastis
  • Darbų valdymo sistema didiną našumą geriau išnaudojant pajėgumus ir mažinant prastovų laiką
  • Sumažina gamybos planavimo sudėtingumą, lengviną informacijos perdavimą darbuotojui, taip sumažinant klaidų skaičių
  • Lengviną naujų gamybos valdymo praktikų diegimą, leidžia matyti realią jų naudą 
  • Sistema yra pritaikyta individualizacijoms, galimi individualus programiniai ir techniniai sprendimai
  • Kiekvianas Zeta-Scout skaitiklis, gali dirbti individualiai, pateikti ir apdoroti duomenis, juos atvaizduoti interneto naršyklėje
  • Detaliai darbų apskaitai, valdymo sistemai, skaitikliai gali būti integruojami kartu su REFID, barkodų skaitytuvais ir spausdintuvais, planšetiniais kompiuteriais ar stacionariomis stotelėmis.
 

Laukiame jūsų projekto!

Džiaugiamės galėdami patarti ir atsakyti į jūsų klausimus apie gamybos skaitmenizavimą, automatizavimą, bei gamybos valdymo sistemas. Susisiekite su mūsų ekspertais:

+370 608 86811

Pirkinių krepšelis